Zlepšete svůj život

Osobní koučink s nutriční specialistkou

Chcete zhubnout a shodit přebytečná kila?

Zřejmě nejčastěji se setkáte s tvrzením, že obezita vzniká vysokým energetickým příjmem a nízkou pohybovou aktivitou. Toto tvrzení je v pořádku. Nicméně během mé 10-leté praxe mi v poradně začali přibývat různí lidé s různými příběhy, u kterých redukční dieta a pravidelný pohyb tak účinně nezabírají. I já se tedy ve své praxi a vlastním seberozvojem začala ptát PROČ? Proč běžná redukční dieta a pohyb nezabírá?

Ve zkratce. Dennodenně zpracovává naše vědomí, podvědomí a emoční nastavení různé informace, které proudí do našeho nitra. Pokud jsou tyto informace negativní, emoce jsou nezpracované – tělo si je ukládá jako emoční zátěž do hloubky našeho bytí a to se poté projeví i zevně uloženým tukem. Tuk funguje v našem těle jako jakási forma obrany – ochranný štít, který má tělo chránit. Je to obrana před naší neschopností řešit své potíže, nepříjemné situace a okolnosti, do kterých jsme se během života dostali. Často od takových situací rádi utíkáme a náš směr se ubírá k jídlu, které je nám útěchou a v těchto těžkých chvílích potěšením.

Kdo jsem?

Jmenuji se Zuzka Arnoštová a již 10 let se věnuji nutriční terapii. Jsem absolventkou Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, kde jsem vystudovala bakalářský obor Nutriční terapeut. Své vzdělání jsem navíc rozšířila o magisterské studium Nutričního specialisty na Masarykově univerzitě v Brně.

V naší nutriční poradně Obezitologie CB mi prošly rukama již stovky lidí. Jako nutriční terapeut se ale odlišuji tím, že kombinuji práci s tělem a myslí. Pracuji s lidmi, kteří k sobě nemají pozitivní vztah, nemají se rádi a nemají rádi vlastní tělo.

Aktivně se věnuji i pohybové aktivitě, můžete mě vídat v Centru pohybových aktivit, kde dělám vedoucí a taktéž i předcvičuji ve skupinových lekcích.

Ve svém volném čase se věnuji józe a vzdělávání v oblasti koučinku a psychosomatiky.

S čím Vám mohu pomoci?

 1. Cítíte se nešťastní a nespokojení?
 2. Máte nízké sebevědomí?
 3. Neumíte trávit čas sami se sebou a nevíte co je to odpočinek?
 4. Trápí Vás podrážděnost, nervozita a únava?
 5. Nejste spokojení se svou postavou?
 6. Snažíte se zdravě jíst, pravidelně se hýbat, ale hmotnost pořád neklesá?
 7. Pokud nad otázkami přikyvujete, pak je na čase vydat se na cestu vlastního sebepoznání a začít konečně dělat něco pro sebe!

Na konzultacích se budeme věnovat Vašemu životu od útlého dětství až po aktuální dobu, ve které se v životě nacházíte. Budu Vaším zrcadlem, kdy uvidíte, uslyšíte a ucítíte, co se ve Vás odehrává a budeme společně pátrat po důvodech proč a jak dané situace řešit.

Nezapomínejte ale, že hlavní změna a motivace musí přijít od Vás. Vy na sobě chcete pracovat.

Po konzultacích byste měli být namotivováni a vědomi si své podstaty. Není důležité se cítit hezky pouze zevně. Nejdůležitější je cítit se krásně uvnitř sama sebe.

Ceník konzultací

 1. Konzultace
  • Trvání 1,5-2 hodiny
  • Cena 1.000 Kč
 2. Konzultace
  • 1. hodina – 1.200 Kč
  • 2. hodina – 600 Kč

Konzultace probíhají dle Vaší potřeby. Ideální časové rozmezí je za jednou za 1,5 až 2 měsíce.

Budu se na Vás těšit.
Zuzka Arnoštová

Začnete žít zdravě

Potřebujete se s námi spojit? Chcete si domluvit schůzku? Nebo si jen nevíte s něčím rady? Kontaktujte nás a naši specialisté vám rádi pomohou.

Napište nám
Zavolejte nám

+420 725 548 789

Navštivte nás

Lékařský dům Géčko
České Vrbné 2403
České Budějovice 370 11