Nejčastější otázky

Poznejte, jak to u nás chodí

Jak se můžu objednat?

Objednat se můžete e-mailem, telefonicky, nebo i pomocí našeho objednávacího formuláře. Všechny možnosti najdete přímo na stránce „kontakty“.

Musím mít doporučení od lékaře?

Doporučení lékaře u nás nepotřebujete. Jsme nutriční poradna, kde se může objednat kdokoliv, kdo má zájem zhubnout či řešit jakékoliv jiné zdravotní potíže v souvislosti s jídelníčkem.

Můžeme hubnout ve dvou?

Ano, můžete hubnout ve dvou nebo i s celou rodinou. Takové případy u nás nejsou výjimkou a nabízíme i skupinové slevy.

Budu muset držet dietu nebo počítat kalorie?

Žádné diety vám nutit nebudeme. Zato budeme pracovat individuálně s vaším jídelníčkem a veškeré změny budou postupné. Stejně tak u nás nečekejte žádné počítání kalorií.

Co ve vaší poradně mohu očekávat a co ne?

Nečekejte u nás obecné jídelníčky. Nezakazujeme potraviny, ale naučíme vás, v jakém množství jíst vše. Čím více informací o sobě prozradíte, tím více vám pomůžeme. Nezapomínejte, že bez práce nejsou koláče – tudíž ten největší díl práce a první krok ke změně musíte udělat vy.

Kolik stojí služby obezitologie?

Kompletní ceník Obezitologie CB najdete na samostatné stránce v horním menu. Pokud by vás zajímalo cokoliv dalšího, kontaktujte nás.

Pracujete i s dětmi?

Ano, pracujeme s dětmi, samozřejmě za doprovodu rodičů. Právě u dětí je třeba hubnutí věnovat zvláštní péči a vše konzultovat s odborníkem, aby nedošlo k poškození jejich zdraví.

Kde Obezitologii CB najdeme?

Naše obezitologická poradna sídlí v Lékařském domě Géčko v Českých Budějovicích na adrese České Vrbné 2403. Více informací najdete na stránce s kontakty.

Věnujete se jen hubnutí?

Hubnutí se věnujeme nejčastěji, ale ne výhradně. Kromě hubnutí pomáháme i s přírůstkem hmotnosti, nabíráním svalové hmoty, jídelníčkem při cukrovce a zdravotních potížích (potravinové alergie a intolerance, celiakie apod.).

Začnete žít zdravě

Potřebujete se s námi spojit? Chcete si domluvit schůzku? Nebo si jen nevíte s něčím rady? Kontaktujte nás a naši specialisté vám rádi pomohou.

Napište nám
Zavolejte nám

+420 725 548 789

Navštivte nás

Lékařský dům Géčko
České Vrbné 2403
České Budějovice 370 11