Nejčastější otázky

Poznejte, jak to u nás chodí

Jak se můžu objednat?

Objednat se můžete e-mailem, telefonicky, nebo i pomocí našeho objednávacího formuláře. Všechny možnosti najdete přímo na stránce „kontakty“.

Musím mít doporučení od lékaře?

Doporučení lékaře u nás nepotřebujete. Jsme nutriční poradna, kde se může objednat kdokoliv, kdo má zájem zhubnout či řešit jakékoliv jiné zdravotní potíže v souvislosti s jídelníčkem.

Můžeme hubnout ve dvou?

Ano, můžete hubnout ve dvou nebo i s celou rodinou. Takové případy u nás nejsou výjimkou a nabízíme i skupinové slevy.

Budu muset držet dietu nebo počítat kalorie?

Žádné diety vám nutit nebudeme. Zato budeme pracovat individuálně s vaším jídelníčkem a veškeré změny budou postupné. Stejně tak u nás nečekejte žádné počítání kalorií.

Co ve vaší poradně mohu očekávat a co ne?

Nečekejte u nás obecné jídelníčky. Nezakazujeme potraviny, ale naučíme vás, v jakém množství jíst vše. Čím více informací o sobě prozradíte, tím více vám pomůžeme. Nezapomínejte, že bez práce nejsou koláče – tudíž ten největší díl práce a první krok ke změně musíte udělat vy.

Kolik stojí služby obezitologie?

Kompletní ceník Obezitologie CB najdete na samostatné stránce v horním menu. Pokud by vás zajímalo cokoliv dalšího, kontaktujte nás.

Pracujete i s dětmi?

Ano, pracujeme s dětmi, samozřejmě za doprovodu rodičů. Právě u dětí je třeba hubnutí věnovat zvláštní péči a vše konzultovat s odborníkem, aby nedošlo k poškození jejich zdraví.

Kde Obezitologii CB najdeme?

Naše obezitologická poradna sídlí v Lékařském domě Géčko v Českých Budějovicích na adrese České Vrbné 2403. Více informací najdete na stránce s kontakty.

Věnujete se jen hubnutí?

Hubnutí se věnujeme nejčastěji, ale ne výhradně. Kromě hubnutí pomáháme i s přírůstkem hmotnosti, nabíráním svalové hmoty, jídelníčkem při cukrovce a zdravotních potížích (potravinové alergie a intolerance, celiakie apod.).

Začnete žít zdravě

Potřebujete se s námi spojit? Chcete si domluvit schůzku? Nebo si jen nevíte s něčím rady? Kontaktujte nás a naši specialisté vám rádi pomohou.

Napište nám
Zavolejte nám

+420 725 548 789

Navštivte nás

Lékařský dům Géčko
České Vrbné 2403
České Budějovice 370 11

Úprava jídelníčku je při hubnutí důležitá, vhodný pravidelný pohyb účinek ještě znásobí. To je důvod k tomu navštívit naše:

Centrum pohybových aktivit