Služby

S čím vám můžeme pomoci?

Redukce hmotnosti

Výběr z redukčních programů, které Vám pomohou se naučit správnému stravování. Součástí programů je zpracování anamnézy klienta, měření tělesného složení, kontrolní konzultace, práce s jídelníčkem, setkání s lékařem a odběry krve.

Jak zhubnout?

Jednotlivé konzultace s nutriční specialistkou

Konzultace s nutriční terapeutkou, která Vám pomůže s Vaším aktuálním zdravotním problémem zasahujícím do jídelníčku. Konzultace probíhá se zápisem Vašeho jídelníčku a nutriční specialistka Vám dává doporučení k jídelníčku, pomáhá s výběrem potravin či jejich potřebnou záměnou.

Jak probíhá konzultace?

Měření tělesného složení

Rádi byste věděli, z čeho je Vaše tělo složeno? Analýza tělesného složení na přístroji Tanita, která nám umožní zjistit aktuální hmotnost, množství tělesného tuku, svalové hmoty, tělesné vody a mnoho dalších parametrů.

Jak na tělesné složení?

Redukce hmotnosti dětí

Nadváha či obezita u dětí má stále zvyšující se tendenci. Právě u dětí by měla být redukce hmotnosti nastavená již od začátku odborníkem, aby nedošlo k poškození jejich zdraví. Redukční programy pro děti jsou za doprovodu rodičů, kteří jsou základem pro úspěšné zvládnutí programu.

Jak hubnout s dětmi?