Partneři

Naši partneři

Dlouhodobě spolupracujeme pouze s kvalitními partnery, které jsme si sami v praxi prověřili. Máme tak jistotu, že našim klientům budou poskytnuty jen ty nejlepší služby.

Diabetologie MUDr. Váchové

Diabetologická ordinace je s obezitologickou poradnou úzce spjata. Naše obezitologie se stará o pacienty s cukrovkou 2. typu, kterým pomáháme s úpravami jídelníčku a redukcí hmotnosti. Klientům s cukrovou 1. typu pomáháme k lepší kompenzaci pomocí sestavení správného jídelníčku, úpravou dávek inzulinu a správného selfmonitoringu.

www.diabetologiecb.cz

Rekondiční centrum České Budějovice

Pohyb a strava jsou základními pilíři našeho zdraví. Pohyb napomáhá k redukci hmotnosti a k získání lepší kondice. Naši klienti mohou jít bez obav cvičit do rekondičního centra, které není fitness centrem, ale zaměřuje se na pohyb pro osoby s civilizačními onemocněními (obezita, cukrovka, vysoký krevní tlak, osteoporóza, atd.)

www.vstj.cz

Klub pevného zdraví pod VZP

Členové našeho Klubu pevného zdraví mají stálé výhody v podobě bonusů a slev na služby a produkty u celé řady smluvních partnerů. Nabídka partnerských slev se neustále rozšiřuje a doplňuje o další výhody pro podporu prevence a zdraví.

Pro využití slev u je potřeba při registraci požádat o slevovou kartu Klubu pevného zdraví.

www.klubpevnehozdravi.cz

Narazili jste na poradnu, kliniku nebo jiného specialitu a nejste si jistí, jestli jste vybrali správně? Kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme.

Partnerské pojišťovny

Pro snadnější orientaci uvádíme seznam našich partnerských pojišťoven.

  • ZPMVCR – Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (211) – www.zpmvcr.cz
  • OZP – Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví (207) – www.ozp.cz