Ceník – Samoplátci

pro pacienty bez úhrady pojišťoven

Po rozkliknutí jednotlivých položek v ceníku se zobrazí více informací o dané službě.

 

Na konzultace prosím přijďte s hotovostí či platební kartou, ať můžete uhradit poplatek za sjednané služby. Děkujeme.
Měření tělesného složení – 350 Kč s vysvětlením výsledků / 250 Kč bez vysvětlení

Při vyšetření dojde k měření tělesného složení analyzátorem Inbody 270, který slouží k analýze množství  tělesného tuku, svalstva, vody, atd.

Ideálně by měření mělo proběhnout na lačno, pokud se však dostavíte v průběhu dne, pokuste se alespoň 3 hodiny předtím nejíst a nepít, aby nedošlo k ovlivnění výsledků.

* S vysvětlením výsledků (30 minut)
Bez vysvětlení výsledků (10-15 minut) 

Konzultace s nutriční specialistkou – 750 Kč

Doba trvání – 45 minut.

Na konzultaci dojde k měření tělesného složení pomocí Inbody a  vyhodnocení výsledků. Před konzultací si stáhněte online formulář pro zápis jídelníčku – týden zapisujte, co sníte a vypijete. Jídelníček poté přineste s sebou na konzultaci, kde dojde k jeho rozboru a nastavení nových doporučení nutriční specialistkou.

Zpracování jídelníčku – 2.500 Kč

Doba trvání – 2 × 45 minut.

Jedná o zpracování jídelníčku při intolerancích, alergiích, či jiných zdravotních obtížích. Nevztahuje se na redukční jídelníček

Na konzultaci dojde k měření tělesného složení pomocí Inbody a vyhodnocení výsledků. Dále dojde k získání anamnestických dat (osobní anamnéza, pracovní, sociální, farmakologická, rodinná, nutriční anamnéza a zjišťování stravovacích zvyklostí, anamnéza PA). Nutriční specialistka Vás vybaví zápisníkem jídelníčku – po jeho zapsání jídelníček doručíte zpět ke specialistce. Ta ho následně propočítá a vyhodnotí a sestaví Vám individuální jídelníček dle Vašich přání a cílů. Na další konzultaci pak dojde k edukaci a vysvětlení, jak se sestaveným jídelníčkem pracovat.

Redukční program (pro dospělé i děti) – * 4.500 Kč / ** 6.500 Kč

* Doba trvání – 3 měsíce / 4 × 45 minut

** Doba trvání – 6 měsíců / 6 × 45 minut

Při první konzultaci dojde k odebrání anamnézy a měření tělesného složení. Poté obdržíte zápisník jídelníčku pro zapsání Vašich stravovacích zvyklostí, který slouží pro následnou analýzu nutriční specialistkou.

Na další konzultaci obdržíte vyhotovený plán pro redukci hmotnosti, který obsahuje vhodný jídelní režim, doporučené potraviny,  popřípadě i gramáže potravin. Při následujících konzultaci dochází k postupné úpravě jídelníčku a změně stravovacích návyků.

Na každé kontrolní konzultaci Vás změříme na přístroji InBody, abychom  mohli monitorovat dosažené výsledky. Na každou konzultaci s sebou přinesete jídelníček alespoň za 1 týden a společně je zhodnotíme.

Součástí balíčků je i online poradenství po e-mailu, Zoom nebo telefonu, podle preferencí.

Doporučená frekvence návštěv je 1 × za 3 týdny, u půlročních programů i 1 × za 6 týdnů.

Kontrolní konzultace po redukčním programu – 1.200 Kč

Doba trvání – 3 × 30 minut.

Výhodný balíček 3 jednotlivých konzultací, které slouží k následné kontrole a úpravě jídelníčku po absolvování redukčního programu. Pracujeme na dlouhodobém udržování hmotnosti a na pomalém přechodu od redukčního režimu na běžné stravování.

Bonusová konzultace s nutriční specialistkou – 400 Kč

Doba trvání – 30 minut.

Konzultace slouží nad rámec redukčním programů při individuální potřebě konzultovat svůj zdravotní stav častěji. Na konzultaci dojde k měření tělesného složení pomocí Inbody a vyhodnocení výsledků.

Na konzultaci přineste s sebou zápis jídelníčku, u kterého dojde k jeho rozboru a nastavení nových doporučení nutriční specialistkou.

Asistovaný nákup – 600 Kč

Doba trvání – 60 minut.

Edukace ohledně správného výběru potravin, čtení etiket, orientace ve složení výrobku a nutričních hodnotách.Nákup probíhá v praxi v obchodech Globus či Lidl (oblast České Vrbné, České Budějovice).

Hubnutí ve dvou – * 8.000 Kč / ** 12.000 Kč

* Doba trvání – 3 měsíce

** Doba trvání – 6 měsíců

Při první konzultaci dojde k odebrání anamnézy a měření tělesného složení. Poté obdržíte zápisník jídelníčku pro zapsání Vašich stravovacích zvyklostí, který slouží pro následnou analýzu nutriční specialistkou.

Na další konzultaci obdržíte vyhotovený plán pro redukci hmotnosti, který obsahuje vhodný jídelní režim, doporučené vhodné potraviny,  popřípadě doporučené gramáže potravin. Při následujících konzultaci dochází k postupné úpravě jídelníčku a změně stravovacích návyků.

Na každé kontrolní konzultaci Vás změříme na přístroji InBody, abychom  mohli monitorovat dosažené výsledky. Na každou konzultaci s sebou přinesete jídelníček alespoň za 1 týden a společně je zhodnotíme.

Doporučená frekvence návštěv je 1 × za 3 týdny, u půlročních programů i 1 × za 6 týdnů.

Pokud chodíte na konzultace ve dvou, výhodou může být vzájemná podpora.

Přednášková činnost – 4.000 Kč

Máte zájem o přednášku pro Vaši firmu, školu či jiné zařízení? Pojďme se domluvit na tématu přednášky, které zpracujeme a poté přijedeme přímo k Vám a dané téma rádi odpřednášíme. Stačí jen napsat či zavolat.

Začnete žít zdravě

Potřebujete se s námi spojit? Chcete si domluvit schůzku? Nebo si jen nevíte s něčím rady? Kontaktujte nás a naši specialisté vám rádi pomohou.

Napište nám
Zavolejte nám

+420 725 548 789

Navštivte nás

Lékařský dům Géčko
České Vrbné 2403
České Budějovice 370 11