Poznejte náš tým

MUDr. Alena Váchová

Diabetolog, obezitolog

Je absolventkou 3. LF UK v Praze. Své vzdělání rozšířila o atestaci z interního lékařství v roce 1998 a z diabetologie r. 2004. Dále absolvovala postgraduální školení v obezitologii v r. 2004. Od roku 2005 provozuje soukromou diabetologickou a obezitologickou ambulanci v Českých Budějovicích. V ambulanci se věnuje léčbě pacientů s diabetem mellitem 1. a 2. typu, léčbě obezity, přípravě obézních pacientů na bariatrické operace. Své vzdělání uplatňuje i při provádění mezinárodních klinických studií.

Bc. Anna Danielová

Nutriční terapeutka

Má vystudovaný bakalářský obor Nutriční terapeut na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích. Praxi absolvovala v nemocnici v Jindřichově Hradci a v nemocnici České Budějovice.
Ve svém volném čase se věnuje četbě knih, turistice, jízdě na koloběžce, výletům, také cvičení, ale i běhu a józe.

Na své práci jí nejvíce baví, že může předávat informace ohledně zdravé výživy a obecně i zdravějšího životního stylu.

Bc. et Bc. Dita Smékalová

Bc. Veronika Velecká

Nutriční terapeutkaa

Své vzdělání získala studiem oboru Nutriční terapeut na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích. Nyní si svou kvalifikaci rozšiřuje studiem oboru Výživa dospělých a dětí na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy.

Ráda lidem předává informace, jak se stravovat správně, pestře a bez extrémů. Mimo výživu ji baví trávit čas s rodinou a dvěma psy, příroda, turistika, vaření, pečení, šití a péče o pokojové rostliny.

Bc. et Bc. Dita Smékalová

Bc. Adéla Zemanová

Nutriční terapeutka

V roce 2022 absolvovala studium bakalářského oboru Nutriční terapeut na Jihočeské univerzitě. Nyní své vzdělání rozšiřuje na magisterském studiu v oboru Výživa dětí a dospělých na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy.

Během bakalářského studia získala praxi ve několika nemocnicích, domovech pro seniory, ale také v poradně Obezitologie. Pokud právě není v poradně, najdete ji v Centru pohybových aktivit, kde vede lekce, při kterých posílíte celé tělo.

Ve svém volném čase se věnuje cvičení Crossfitu, lezení na ferratách, ale také tráví ráda čas v kuchyni, kde peče a vaří skvělá jídla.

Bc. et Bc. Dita Smékalová

Lenka Klesnerová

Zdravotní sestra

Vystudovala střední zdravotnickou školu v Českých Budějovicích. Pracovala řadu let jako všeobecná zdravotní sestra u akutního lůžka interního zaměření. Nyní je zdravotní sestrou v diabetologické a obezitologické ambulanci.

Je empatická, snaží se o to, aby se pacienti v ambulanci cítili dobře. Pomáhá jim k dosažení jejich cílů. Její největší radostí je její dcera.

Bc. et Bc. Dita Smékalová

Začnete žít zdravě

Potřebujete se s námi spojit? Chcete si domluvit schůzku? Nebo si jen nevíte s něčím rady? Kontaktujte nás a naši specialisté vám rádi pomohou.

Napište nám
Zavolejte nám

+420 725 548 789

Navštivte nás

Lékařský dům Géčko
České Vrbné 2403
České Budějovice 370 11

Úprava jídelníčku je při hubnutí důležitá, vhodný pravidelný pohyb účinek ještě znásobí. To je důvod k tomu navštívit naše:

Centrum pohybových aktivit