Poznejte náš tým

MUDr. Alena Váchová

Diabetolog, obezitolog

Je absolventkou 3. LF UK v Praze. Své vzdělání rozšířila o atestaci z interního lékařství v roce 1998 a z diabetologie r. 2004. Dále absolvovala postgraduální školení v obezitologii v r. 2004. Od roku 2005 provozuje soukromou diabetologickou a obezitologickou ambulanci v Českých Budějovicích. V ambulanci se věnuje léčbě pacientů s diabetem mellitem 1. a 2. typu, léčbě obezity, přípravě obézních pacientů na bariatrické operace. Své vzdělání uplatňuje i při provádění mezinárodních klinických studií.

Diabetologickou ordinaci najdete ve 3. patře, číslo dveří 307. 

 

Bc. Anna Danielová

Nutriční terapeutka

Má vystudovaný bakalářský obor Nutriční terapeut na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích. Praxi absolvovala v nemocnici v Jindřichově Hradci a v nemocnici České Budějovice.
Ve svém volném čase se věnuje četbě knih, turistice, jízdě na koloběžce, výletům, také cvičení, ale i běhu a józe.

Annu naleznete v nutriční ambulanci dveře č. 306. 

Na své práci jí nejvíce baví, že může předávat informace ohledně zdravé výživy a obecně i zdravějšího životního stylu.

Bc. et Bc. Dita Smékalová

Bc. Veronika Velecká

Nutriční terapeutka

Své vzdělání získala studiem oboru Nutriční terapeut na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích. Nyní si svou kvalifikaci rozšiřuje studiem oboru Výživa dospělých a dětí na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy.

Ráda lidem předává informace, jak se stravovat správně, pestře a bez extrémů. Mimo výživu ji baví trávit čas s rodinou a dvěma psy, příroda, turistika, vaření, pečení, šití a péče o pokojové rostliny.

Veroniku naleznete v nutriční ambulanci v druhém patře, dveře č. 206a.

Bc. et Bc. Dita Smékalová

Bc. Adéla Zemanová

Nutriční terapeutka

V roce 2022 absolvovala studium bakalářského oboru Nutriční terapeut na Jihočeské univerzitě. Nyní své vzdělání rozšiřuje na magisterském studiu v oboru Výživa dětí a dospělých na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy.

Během bakalářského studia získala praxi ve několika nemocnicích, domovech pro seniory, ale také v poradně Obezitologie. Pokud právě není v poradně, najdete ji v Centru pohybových aktivit, kde vede lekce, při kterých posílíte celé tělo.

Ve svém volném čase se věnuje cvičení Crossfitu, lezení na ferratách, ale také tráví ráda čas v kuchyni, kde peče a vaří skvělá jídla.

S Adélou se setkáte v případě, že jste diabetik II. typu a je vaším cílem redukce hmotnosti v nutriční ambulanci dveře č. 303. 

Bc. et Bc. Dita Smékalová

Lenka Klesnerová

Zdravotní sestra

Vystudovala střední zdravotnickou školu v Českých Budějovicích. Pracovala řadu let jako všeobecná zdravotní sestra u akutního lůžka interního zaměření. Nyní je zdravotní sestrou v diabetologické a obezitologické ambulanci.

Je empatická, snaží se o to, aby se pacienti v ambulanci cítili dobře. Pomáhá jim k dosažení jejich cílů. Její největší radostí je její dcera.

Bc. et Bc. Dita Smékalová

Začnete žít zdravě

Potřebujete se s námi spojit? Chcete si domluvit schůzku? Nebo si jen nevíte s něčím rady? Kontaktujte nás a naši specialisté vám rádi pomohou.

Napište nám
Zavolejte nám

+420 725 548 789

Navštivte nás

Lékařský dům Géčko
České Vrbné 2403
České Budějovice 370 11