Poznejte náš tým

Nutriční a výživoví specialisté

MUDr. Alena Váchová

Diabetolog, obezitolog

Je absolventkou 3. LF UK v Praze. Své vzdělání rozšířila o atestaci z interního lékařství v roce 1998 a z diabetologie r. 2004. Dále absolvovala postgraduální školení v obezitologii v r. 2004. Od roku 2005 provozuje soukromou diabetologickou a obezitologickou ambulanci v Českých Budějovicích. V ambulanci se věnuje léčbě pacientů s diabetem mellitem 1. a 2. typu, léčbě obezity, přípravě obézních pacientů na bariatrické operace. Své vzdělání uplatňuje i při provádění mezinárodních klinických studií.

Bc. Anna Danielová

Nutriční terapeutka

Má vystudovaný bakalářský obor Nutriční terapeut na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích.  Praxi absolvovala v nemocnici v Jindřichově Hradci a v nemocnici České Budějovice.

Ve svém volném čase se věnuje četbě knih, turistice, jízdě na koloběžce, výletům, také cvičení, ale i běhu a občas jóga.

Na své práci jí nejvíce baví, že může předávat informace ohledně zdravé výživy a obecně i zdravějšího životního stylu.

Bc. Anna Danielová

Bc. et Bc. Dita Smékalová

Nutriční terapeutka, fyzioterapeutka

Je absolventkou bakalářského oboru nutriční terapie na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích. Kromě stravování však vnímá za velmi důležitou složku zdravého životního stylu i pohybovou aktivitu, proto své vzdělání rozšířila i o bakalářské studium fyzioterapie na ZSF JČU. Své dosavadní znalosti i nadále pravidelně doplňuje na odborných kurzech či přednáškách.

Kromě práce nutriční terapeutky na Obezitologii ČB působí i jako lektorka a trenérka v Centru pohybových aktivit, kde klienty vede ke správnému a efektivnímu cvičení bez bolesti a k radosti z pohybu. Ve svém volném čase se ráda rekreačně věnuje turistice, běhu, chůzi po slackline, četbě či zvířatům.

Bc. et Bc. Dita Smékalová

Začnete žít zdravě

Potřebujete se s námi spojit? Chcete si domluvit schůzku? Nebo si jen nevíte s něčím rady? Kontaktujte nás a naši specialisté vám rádi pomohou.

Napište nám
Zavolejte nám

+420 725 548 789

Navštivte nás

Lékařský dům Géčko
České Vrbné 2403
České Budějovice 370 11