Články

Novinky a zajímavosti o zdravé výživě

Jak vypadá zdravé a správné hubnutí?

Zdravé a správné hubnutí

Rozhodli jste se, že chcete hubnout, ale tentokrát správně a zdravě, s trvalým úbytkem kilogramů. Zdravé a správné hubnutí by se dalo dát do rovnítka s pomalým a trvalým hubnutím. Jak na to?

Pár otázek na začátek

Zkoušeli jste hubnout sami a nedařilo se Vám? Byli jste u výživového poradce, ale shozené kilogramy máte opět zpět? Ještě nikdy jste nezkoušeli hubnout a hledáte odborníka, protože sami to nezvládnete? Pokud jste odpověděli na jednu z otázek ano, pak byste měli navštívit obezitologickou poradnu a pracovat na své redukci hmotnosti s nutriční terapeutkou/specialistkou.

Obezitologie CB – obezitologická poradna v Českých Budějovicích

Jak Vám pomůžeme?

Naše obezitologická poradna se věnuje osobám s nadváhou a obezitou, pro které jsou vhodné redukční programy. Redukční program zahrnuje zpracování anamnézy s klientem, kterou si odebírá nutriční specialistka i lékařka. Další důležitou komponentou je analýza tělesného složení, při které zjistíme složení Vašeho těla. Při správné redukci hmotnosti je cílem úbytek tělesného tuku. Nutriční specialistka se věnuje především Vašemu zápisu jídelníčku. Na základě Vašeho zápisu dochází k úpravě stravovacích zvyklostí a dle odborného propočtu jídelníčku k nastavení redukčního režimu. Změny v jídelníčku jsou individuální a postupné, zkrátka takové, aby Vám vyhovovaly. Při správném redukčním režimu byste neměli pociťovat hlad, ale naopak je důležitý pocit sytosti, aby nás nedoháněly chutě. Poté je důležité chodit na kontrolní konzultace a Váš redukční režim upravovat dle potřeb. Nechat si poradit od odborníka je správným krokem na cestě k úspěšnému a efektivnímu hubnutí.

Začnete žít zdravě

Potřebujete se s námi spojit? Chcete si domluvit schůzku? Nebo si jen nevíte s něčím rady? Kontaktujte nás a naši specialisté vám rádi pomohou.

Napište nám
Zavolejte nám

+420 725 548 789

Navštivte nás

Lékařský dům Géčko
České Vrbné 2403
České Budějovice 370 11