Novinky

Nejnovější události nejen z naší poradny

Obezitologie CB spolupracovala na sborníku Zdravé pomazánky pro děti

Naše nutriční specialistka Mgr. Zuzana Arnoštová nedávno dokončila spolupráci s paní Kateřinou Slabíkovou, která je autorkou sborníku Zdravé pomazánky. Sborník vznikl s cílem, aby autorka mohla dále předat osvědčené a jednoduché recepty zdravých pomazánek, které jsou vhodné především pro děti v předškolním a školním věku, ale inspirací mohou být pro všechny věkové kategorie. Pomazánky jsou rozděleny do osmi kategorií, a to luštěninové, zeleninové, sýrové, rybí, tvarohové, masové, se šmakounem a z obilovin.

Nutriční specialistka se podílela na nutričním hodnocení veškerých receptur pomazánek a celkovém hodnocení sborníku. Spolupráce s autorkou byla velmi příjemná a sborník je sepsán velmi hezky. Určitě bude inspirací nejen pro přípravu svačinek ve školním stravování, ale i pro maminky mnohých dětí nebo všechny dospělé, kteří chtějí svůj jídelníček zpestřit.

Na následujícím odkazu se můžete dozvědět více o vzniku sborníku a také podpořit autorku. 🙂

https://www.startovac.cz/projekty/co-je-zdrave-vime-s-chuti-si-to-snime/

Začnete žít zdravě

Potřebujete se s námi spojit? Chcete si domluvit schůzku? Nebo si jen nevíte s něčím rady? Kontaktujte nás a naši specialisté vám rádi pomohou.

Napište nám
Zavolejte nám

+420 725 548 789

Navštivte nás

Lékařský dům Géčko
České Vrbné 2403
České Budějovice 370 11

Úprava jídelníčku je při hubnutí důležitá, vhodný pravidelný pohyb účinek ještě znásobí. To je důvod k tomu navštívit naše:

Centrum pohybových aktivit