Novinky

Nejnovější události nejen z naší poradny

Obezitologie CB spolupracovala na sborníku Zdravé pomazánky pro děti

Naše nutriční specialistka Mgr. Zuzana Arnoštová nedávno dokončila spolupráci s paní Kateřinou Slabíkovou, která je autorkou sborníku Zdravé pomazánky. Sborník vznikl s cílem, aby autorka mohla dále předat osvědčené a jednoduché recepty zdravých pomazánek, které jsou vhodné především pro děti v předškolním a školním věku, ale inspirací mohou být pro všechny věkové kategorie. Pomazánky jsou rozděleny do osmi kategorií, a to luštěninové, zeleninové, sýrové, rybí, tvarohové, masové, se šmakounem a z obilovin.

Nutriční specialistka se podílela na nutričním hodnocení veškerých receptur pomazánek a celkovém hodnocení sborníku. Spolupráce s autorkou byla velmi příjemná a sborník je sepsán velmi hezky. Určitě bude inspirací nejen pro přípravu svačinek ve školním stravování, ale i pro maminky mnohých dětí nebo všechny dospělé, kteří chtějí svůj jídelníček zpestřit.

Na následujícím odkazu se můžete dozvědět více o vzniku sborníku a také podpořit autorku. 🙂

https://www.startovac.cz/projekty/co-je-zdrave-vime-s-chuti-si-to-snime/

Začnete žít zdravě

Potřebujete se s námi spojit? Chcete si domluvit schůzku? Nebo si jen nevíte s něčím rady? Kontaktujte nás a naši specialisté vám rádi pomohou.

Napište nám
Zavolejte nám

+420 725 548 789

Navštivte nás

Lékařský dům Géčko
České Vrbné 2403
České Budějovice 370 11