Novinky

Nejnovější události nejen z naší poradny

Den zdravého nakupování v Ternu České Budějovice

V pátek 12. října vyrazila naše Obezitologie CB mezi Vás do Terna v Českých Budějovicích. Akce byla věnována zákazníkům Terna, kteří si svůj nákup mohli zpestřit návštěvou u našeho stanoviště. Na místě byly k dispozici zdravotní sestřička s nutriční terapeutkou a zákazníci si mohli nechat zdarma změřit krevní tlak nebo hmotnost či množství tělesného tuku. Výsledky měření byly každému zákazníkovi vysvětleny a nutriční terapeutka poskytla každému i návrh, jak by měl své zdravotní potíže řešit. Odměnou každému byly dárkové poukazy od naší obezitologické ordinace, které slouží k měření tělesného složení nebo redukčním programům za zvýhodněnou cenu.

Nutriční poradce - Terno České Budějovice                    Nutriční specialista - Terno České Budějovice

Novinkou byla také ochutnávka zdravého stravování, které si pro Vás naše Obezitologie CB připravila. Ochutnat jste mohli celozrnné toustové chleby s tvarohovou budapešťskou pomazánkou nebo rybí pomazánkou. Ze sladkého zde byly k ochutnání jablečno-mrkvové řezy či tvarohové muffiny s čokoládou. Ochutnávka byla úspěšná a my tak odcházeli s prázdnými talíři. Moc nás to potěšilo a doufáme, že Vám vše chutnalo.

V prvé řadě bychom chtěli poděkovat Ternu České Budějovice, že u nich můžeme pravidelně tyto preventivní akce pořádat a také bychom rádi poděkovali zákazníkům Terna, protože během akce jsme dokázali změřit a popovídat si se 120 lidmi. Doufáme, že nás přijdete navštívit i příště a že číslo návštěvníků se opět zvýší.

Recepty z akce najdete také na našem webu.

Začnete žít zdravě

Potřebujete se s námi spojit? Chcete si domluvit schůzku? Nebo si jen nevíte s něčím rady? Kontaktujte nás a naši specialisté vám rádi pomohou.

Napište nám
Zavolejte nám

+420 725 548 789

Navštivte nás

Lékařský dům Géčko
České Vrbné 2403
České Budějovice 370 11