Novinky

Nejnovější události nejen z naší poradny

Den zdravého nakupování v Ternu České Budějovice

V pátek 12. října vyrazila naše Obezitologie CB mezi Vás do Terna v Českých Budějovicích. Akce byla věnována zákazníkům Terna, kteří si svůj nákup mohli zpestřit návštěvou u našeho stanoviště. Na místě byly k dispozici zdravotní sestřička s nutriční terapeutkou a zákazníci si mohli nechat zdarma změřit krevní tlak nebo hmotnost či množství tělesného tuku. Výsledky měření byly každému zákazníkovi vysvětleny a nutriční terapeutka poskytla každému i návrh, jak by měl své zdravotní potíže řešit. Odměnou každému byly dárkové poukazy od naší obezitologické ordinace, které slouží k měření tělesného složení nebo redukčním programům za zvýhodněnou cenu.

Nutriční poradce - Terno České Budějovice                    Nutriční specialista - Terno České Budějovice

Novinkou byla také ochutnávka zdravého stravování, které si pro Vás naše Obezitologie CB připravila. Ochutnat jste mohli celozrnné toustové chleby s tvarohovou budapešťskou pomazánkou nebo rybí pomazánkou. Ze sladkého zde byly k ochutnání jablečno-mrkvové řezy či tvarohové muffiny s čokoládou. Ochutnávka byla úspěšná a my tak odcházeli s prázdnými talíři. Moc nás to potěšilo a doufáme, že Vám vše chutnalo.

V prvé řadě bychom chtěli poděkovat Ternu České Budějovice, že u nich můžeme pravidelně tyto preventivní akce pořádat a také bychom rádi poděkovali zákazníkům Terna, protože během akce jsme dokázali změřit a popovídat si se 120 lidmi. Doufáme, že nás přijdete navštívit i příště a že číslo návštěvníků se opět zvýší.

Recepty z akce najdete také na našem webu.

Začnete žít zdravě

Potřebujete se s námi spojit? Chcete si domluvit schůzku? Nebo si jen nevíte s něčím rady? Kontaktujte nás a naši specialisté vám rádi pomohou.

Napište nám
Zavolejte nám

+420 725 548 789

Navštivte nás

Lékařský dům Géčko
České Vrbné 2403
České Budějovice 370 11

Úprava jídelníčku je při hubnutí důležitá, vhodný pravidelný pohyb účinek ještě znásobí. To je důvod k tomu navštívit naše:

Centrum pohybových aktivit