Novinky

Nejnovější události nejen z naší poradny

Balíčky cvičení aneb jak se hýbat doma

Potřebujete se rozhýbat, protáhnout vaše tělo nebo se dát do formy? Využijte naše cvičící balíčky, které Vás provedou 3 různými lekcemi a to od zahřátí přes intenzivní lekci po zklidnění a strečink. Lekce zvládne úplně každý a to přímo z pohodlí domova. Na výběr máte 3 balíčky a jako bonus jsou v každém balíčku i relaxační techniky.

Máme pro Vás připraveny 3 typy balíčků. Každý balíček obsahuje 3 lekce. Lekce jsou uspořádány tak, že je můžete cvičit jednotlivě či všechny 3 najednou. Každá lekce trvá cca 25-30 minut a můžete je mezi sebou i různě kombinovat. V každém balíčku se lekce věnují zahřátí našeho organismu, intenzivnímu cvičení a v závěru i posílení problémových partií a strečinku. Ke každému balíčku jsou jako bonus přidány i relaxační techniky, které napomáhají ke snížení stresu. 

Na výběr máte 3 typy balíčků:

1. balíček – Zaposiluj si (300 Kč)

V tomto balíčku naleznete lekce, které nejprve zahřejí dynamicky vaše tělo, poté si zkusíte intenzivnější cvičení v rytmu Tabaty a na závěr si zaposilujete na problémové partie ruce, břicho, zadek a nohy.

2. balíček – Rozproudi krev (300 Kč)

V tomto balíčku začnete lekcí, kdy se zahřejete pomocí aerobních cviků, dále přejdete do lekce Cardia a poté zakončíte závěrečným strečinkem s prvky posilování.

3. balíček – Dej se do formy (300 Kč)

Zde začnete lekcí Bodyball na velkých míčích, poté budete pokračovat Bodyformingem, kde budeme tvarovat k lepšímu naše tělesné partie a na závěr si jemně zaposilujeme a naše tělo zpevníme.

4. balíček – Zatancuj si (300 Kč)

Na začátek se zahřejete Cardio lekcí, poté se naučíte Dance Workout, kdy rozhýbete své tělo v tanečních rytmech a zároveň si dáte pořádně těla. A na závěr zkusíte vaše tělo uvolnit a poddat se tanci.

5. balíček – Protáhni se (300 Kč)

Začnete jemným posilování s prvky jógy, poté narovnáte páteř pomocí vertebroterapie a na závěr si zaposilujete a protáhnete si celé tělo.

Lekcemi Vás budou provázet instruktorky z Centra pohybových aktivit – Zuzka, Barča, Pája, Niki a Dita. 

Balíčky můžete objednávat na https://goout.net/cs/balicky-online-cviceni/szjwogr/.

Začnete žít zdravě

Potřebujete se s námi spojit? Chcete si domluvit schůzku? Nebo si jen nevíte s něčím rady? Kontaktujte nás a naši specialisté vám rádi pomohou.

Napište nám
Zavolejte nám

+420 725 548 789

Navštivte nás

Lékařský dům Géčko
České Vrbné 2403
České Budějovice 370 11

Úprava jídelníčku je při hubnutí důležitá, vhodný pravidelný pohyb účinek ještě znásobí. To je důvod k tomu navštívit naše:

Centrum pohybových aktivit