Čas pro zdraví

Redukční program „Čas pro zdraví“

Redukční program, kdy jste neustále pod dohledem nutriční terapeutky! Redukční program Čas pro zdraví je složen nejen z osobních konzultací, ale i online konzultací, díky kterým jste s nutriční terapeutkou v komunikaci den co den.

Čas pro zdraví je program, který je propojen s aplikací či webovými stránkami Kalorické tabulky. Do Kalorických tabulek zaznamenáváte svůj jídelníček a tato aplikace umožňuje přehled o Vašem energetickém příjmu a příjmu živin. Je ale důležité mít energetický příjem a příjem živin, tedy jídelníček, správně nastavený od nutriční terapeutky, aby byla redukce hmotnosti úspěšná.

Čas pro zdraví také může monitorovat i Váš energetický výdej a to pomocí sledování kroků, které ujdete během dne. Můžete tak zapracovat i na zvýšení pohybové aktivity a poradit se o pohybových aktivitách s naší nutriční terapeutkou, která zastává i práci instruktorky pohybových aktivit v Rekondičním centru České Budějovice.

Online konzultace jsou pro Vás velkou výhodou, abyste měli motivaci a podporu během doby, kdy se s nutriční terapeutkou nevidíte. Zároveň se můžete zeptat nutriční terapeutky na své dotazy, obrátit se na ní svými obavami či přáními. Naopak nutriční terapeutka Vás může pochválit za jídelníček, ale vytknout i chyby, které děláte. Osobní kontrolní konzultace jsou poté zaměřené na konkrétní problematiku v jídelníčku, která je vypozorována přes online program.

Neváhejte a pojďte s přebytečnými kilogramy zatočit moderní cestou!

Kalorické tabulky